PROFIL

Musa ráda tvoří. Musa ráda inspiruje. Musa je catering.

Společnost Musa Catering vznikla díky lásce k jídlu a pití, k jejich přípravě, výrobě a servisu. Její protagonisté se každý samostatně dlouhodobě věnovali tématu gastronomie. Spojili se, aby přinesli něco nového. Osobní přístup.

Zajímají nás vaše představy, přání a chutě. Inspirujeme se jimi, abychom společně tvořili. Od zadání zakázky vám budeme nablízku - přijedeme si prohlédnout místo konání, doporučíme výběr pokrmů a nápojů vzhledem ke složení návštěvníků, časovému plánu a rozpočtu. Navrhneme program celé akce nebo poradíme s jeho dotvořením.

Samozřejmostí je pro nás výběr nejkvalitnějších surovin - spolupracujeme s malými farmáři a vinaři, nakupujeme tam, kde jsme si jisti čerstvostí a osobní péčí.

Chcete se před přáteli blýsknout biohostinou nebo snad tematickou večeří ve stylu jižní Francie? Nejíte maso? Potrpíte si na grilované křepelky či hovězí kobe? Zajímáme se například o zdravý životní styl pro labužníky, to nejlepší z české kuchyně, bio pokrmy či regionální a etnické kuchyně.

Musa Catering se také specializuje na donáškový catering do kanceláří, občerstvení u klientů doma (v plném servisu či ve variantě „diskrétně“, tj. pouze zanechání občerstvení na místě bez obsluhy). Připravíme vtipné občerstvení pro vaše děti - organizujeme nezapomenutelné dětské oslavy.

Uspořádáme pro vás akci na míru.

Vyzkoušejte, jaké to je, když se o vás starají jiní.

MUSA CATERING

Zpět na hlavní stránku